Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Tuz klor jeneratörü özellikleri nelerdir?

Bs Pool N-Bs Salt Tuz Klor Jeneratörü;BS pool N bs salt 25g/h - 35g/h tuz klor jeneratörü Havuz suyunda, göz yaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten cihazlardır.Tuz Cihazı kireçlenmeye karşı elektrodun belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Sayısal ekran; çalışma yüzdesi ve akım değerini gösterir.

Tuz klor jeneratörü temizlik amaçlı kutup değişimi, suyun sertlik derecesine göre 1-8 saat aralığında ayarlanabilir. Fabrika ayarı 6 saatte birdir.

BS pool N bs salt, toplam çalışma saatini hafızasında kaydeder.

ekolojik tuzlu su sistemleri fiyatları

Elektrotlar titanyumdan mamuldür ve ortalama 5000 saat ömürlüdür.

Mevcut her havuza kolaylıkla tesis edilebilir. Tüm modeller deniz suyunda da kullanılabilir. Önerilen min. tuzluluk oranı 4000 ppm’dir. (= 4 kg/m3 ) Deniz sularındaki tuzluluk oranı ortalama 35000 ppm’dir.

Ekolojik Tuzlu Su Havuzlarının Faydaları Nelerdir?

1. Tuzlu su havuzları vücudunuz ve giysileriniz için daha naziktir

Tuzlu su havuzları, geleneksel klor havuzlarından daha naziktir. Geleneksel olarak klorlanmış bir havuzda hiç vakit geçirdiyseniz, muhtemelen eğlenceyle birlikte gelen kırmızı ve tahriş olmuş gözleri deneyimlemişsinizdir. Geleneksel klor havuzları ayrıca mayolarınızda bazı büyük aşınma ve yıpranmalara neden olur. Aksine, tuzlu su havuzları gözler, saçlar ve giysiler için daha naziktir.

2. Sert klor kokusu yok

O klor kokusuna sahip olmayacaksın. Tuzlu su havuzlarındaki klor doğal olarak daha çok insan yapımı bir şekilde oluşturulduğundan, aynı sert klor kokusuna sahip olmayacaksınız.

Su daha yumuşaktır. Tuz, ev içindeki duşunuzda su yumuşatıcı olarak kullanılabilir ve havuz suyunuz üzerinde aynı etkiye sahiptir. Tuzlu klorlu havuz suyu ipeksi bir yapıya sahiptir ve geleneksel olarak klorlu havuz suyundan daha az kurumuş hissi bırakır.3. Su daha yumuşaktır

3. Klor depolamanıza gerek yok

Artık klor depolamak yok. Kabul edelim, kimyasalları depolamak ve kullanmak bir sıkıntıdır. Özellikle evde küçük çocuklarınız veya evcil

bs pool eklojik tuzlu su sistemlerihayvanlarınız varsa, klor depolamak tehlikeli olabilir. Genel olarak tuzlu su havuzları, jeneratör tuzu klora dönüştürebileceğinden, insan yapımı formunda klor kullanmaz. Bunun istisnası, havuzunuzun bakiyesinin önemli ölçüde yoldan çıkmasıdır. Yine de çoğu zaman, klor depolamak ve kullanmak endişelenmeniz gereken şeyler değildir.

4. Bakım maliyeti daha düşüktür

Daha düşük kimyasal bakım maliyeti. Tuz, klordan çok daha ucuzdur. Havuzunuzun büyüklüğüne bağlı olarak, bir tuz sistemi ile kimyasal maliyetlerden yılda yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

5. Sağlıklı nefes almayı teşvik etmeye ve alerji sorunlarını azaltmaya yardımcı olur

6. Stresi ve kaygıyı azaltabilir

Göre Amerikan Akciğer Derneği , ince tuz parçacıkları teneffüs aslında sağlıklı nefes teşvik ve alerji azaltmak için çok faydalıdır. Görünüşe göre, tüm bu ince tuz parçacıkları akciğer hava yollarımıza su çeker ve orada olabilecek mukusu inceltir. Eğlenceli gerçek: Haloterapi denen, halojeneratörler ve tuzlu suda banyo gibi yöntemlerle yalnızca tuz parçacıklarını solumaya odaklanan bir tedavi tedavisi bile var.

Tuzlu su terapisinin bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. Tuzlu su sadece fiziksel bedeniniz için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda stres ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olarak zihniniz için de faydalıdır. Araştırmalar , sakinleştirici ve detoksifiye edici etkilerinin rahatlık ve rahatlama duygularını artırabileceğini göstermiştir.

7. Vücudun doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur

Deanne Mraza'ya göre, magnezyum ve potasyum gibi tuzlu suda bulunan mineraller, yağ üretimini dengelemeye yardımcı olabilir ve cildin bariyerini destekleyerek hidrasyonu korur. "Arındırıcı, gözenekleri açar ve kirleri dökerek cildinizin daha sonra uygulanan topikallerden nemi emmesini sağlar."

8. Ağrılı kasları ve eklemleri rahatlatmaya yardımcı olabilir

Epsom tuzu banyolarını veya banyo bombalarını daha önce duyduysanız, muhtemelen tuzlu suyun kaslarınız için ne kadar faydalı olduğunu da duymuşsunuzdur, tuzun ağrıyı azaltan faydaları, "artrit veya yaralanmalardan muzdarip insanlara kas ve eklem ağrılarını, ağrılarını ve ağrılarını tedavi ederek yardımcı olabilen" broma atfedilebilir.

bodrum ekolojik tuzlu su havuzları

9 Doğa için daha iyidir

Bs Pool N-Bs Salt Tuz Klor Jeneratörü Teknik Özellikleri. Bir tuzlu su havuzunu seçmekten fayda sağlayan tek şey sağlığınız değildir: çevre için de daha iyidirler. Geleneksel havuzların yaydığı güçlü klor kokusu aslında kloraminlerin bir sonucudur. CDC'ye göre , bunlar havuzu temiz tutmak için kire ve tere bağlansa da, sudan havaya da gaz yayarlar . Tuzlu su havuzları yapmak klor küçük bir miktar, ancak su buharlaşır, çevreye yaklaşık zararlı olarak değilken geleneksel klorlu sudur.

Bs Pool N bs Salt Teknik Özellikleri Nelerdir?

 1. Düşük voltaj ile çalışır 7,5 volt
 2. Havuz kullanıcısı için herhangi bir elektrik riski yoktur.
 3. Voltaj: 230VAC/ 50Hz.
 4. Maks. Çıkış gücü: 25 A hücre için 187,5 W.
 5. Maks. Hücre voltajı: 20/25 A. (birime göre değişmektedir).
 6. EN 609050: 3000 vac’e göre izolasyon voltajı.
 7. Log tutar teknik servis çok kolaydır.
 8. Elektrik doğrultması elektronik switcher ile olmaktadır.
 9. Hücrelerin laboratuvar test ömrü 5.000 saattir.
 10. Düğmeli güç kaynağı ile klor üretimi kontrolü. Etkililik > 90%.
 11. Su akışı durduğunda durur.
 12. Su sirkülasyonu tekrar başladığında otomatik olarak yeniden başlama.
 13. Tuz eksikliği uyarısı.
 14. Manuel klor ayarlama.
 15. Otomatik klor ayarlama.
 16. Düşük tuz seviye göstergesi.
 17. Fazla tuz seviye göstergesi.
 18. Titanyum elektrotların kendi kendini temizleme özelliği.
 19. Titanyum plakaların hücre ömrü göstergesi.
 20. Kullanımı kolay türkce menü seçeneği.
 21. Ekipman bakım maliyeti azdır.
 22. Özel tasarımı sayesinde ekranda her türlü uyarı / hata mesajını Türkçe uyarı olarak görülmektedir.

Montaj Dahil Ekolojik Tuzlu Havuz Sistemine Neler Dahildir?

 1. Bsv pool elektronik 25gr/s nbs salt elektronik bord 1ad veya 35gr Bsv pool elektronik 25gr/s nbs salt elektronik bord 1ad
 2. Bsv pool nbs salt titanyum plaka klor üretim hücresi 1ad
 3. 63/50 pvc küresel su vanası 2 ad
 4. Makine dairesi panosu elektronik bord kutusu arasında enerji kablosu
 5. Montaj fitings malzemeleri 1grp
 6. Mineral deniz tuzu havuz hacmine göre

Tuzlu Klor Jenatörü Fiyat Mondel ve çeşitleri

Eğer tuz klor jenaretörü sitemleri hakkında daha daha detaylı marka ve fiyat bilgisi almak isterseniz lütfen linki inceleryin.
https://www.e-havuzmarket.com/kategori/ekolojik-havuz-sistemleri

Sık Sorular Sorular (FAQ)

×