Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Proje ve Planlama

Havuz Proje ve Planlama aşamasında, betonarme bölümü, statik proje zorunluluklar ve havuz kaplama malzemesi önemli olan konulardır. Havuz projesi ve planlanması aşamasında, bu konular göz önünde bulundurularak yapılan çalışmalar, sonradan ortaya çıkabilecek problemler azaltılmış olur.

Havuzdaki suyun doğru taşması, havuzun kolay temizlenmesi için havuz eğimi önemli olan diğer konudur. Havuz suyunun oğru taşması, havuz yüzeyinde oluşan pisliklerin kolayca temizlenmesi için, havuz kenarlarıyla, havuz suyunun taşma kanalı arasındaki eğim %5 olmalıdır. Bu %5'lik eğim, havuzun etrafındaki yürüyüş alanındaki pis suların, havuza karışmaması içindir.

Önemli olan başka bir konu ise havuzun suyunun, kenarlarından doğru olarak taşması için tutamak ve kaymaz tespiti konuyu bilen kişilerce yapılmalıdır. Yoksa havuz suyu doğru olarak taşma yapmayacağından dolayıdır ki, havuz temizliği iyi bir biçimde olmayacaktır.

Havuz Proje ve Planlama

 

Neden Biz?

24 Yıllık Deneyim

Konularında Uzman Kadromuz birlikte 24 Yıllık Deneyim ve Tecrübemiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Kesintisiz Hizmet Veriyoruz!

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm havuz sektöründeki müşterilerimiz için yüksek kalitede ürünler imal ediyoruz.

Güçlü Kadromuz

Başarılı bir sistem için en kritik aşama doğru ekipmanı seçmektir. Doğru ürün seçimi titiz bir mühendislik ön çalışması, uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

×