Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

ZODIAC HAVUZ ROBOTLARI
Havuzların düzenli olarak temizlenmesinde su devirdaim sistemleri ve havuz kimyasalları aktif biçimde kullanılır.
Zodiac Havuz Robotları

Havuz Robotları

Havuzların düzenli olarak temizlenmesinde su devir daim sistemleri ve havuz kimyasalları aktif biçimde kullanılır. Ancak, mekanik temizlik havuzlar için vazgeçilmez uygulamadır ve bu aşamada havuz robotları kullanılır. Firmamız Zodiac havuz temizleme robotları satışı yapmakta ve ihtiyaçlarınızı en uygun koşullarla robotları uygun fiyatlar ile www.e-havuzmarket.com sitemizden temin edebilirsiniz. Sektörün en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen Zodiac markasının farklı niteliklere sahip ürünlerinden, ihtiyacınıza uygun olanı hemen satın alabilir, orijinal ürün satın alarak, ürünü uzun süre sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.

Zodiac havuz temizleme robotları

Kaliteli sınıf havuz temizleme robotları arasında yer alan Zodiac markası, üstün teknolojisi ile her hacimdeki havuz için çözüm elde edebileceğiniz türleri ile sizlere sunuluyor. Sitemizde sizlere orijinal ürünler sunarak, uzun süre kullanabileceğiniz donanımlara erişmenizi sağlıyoruz. Zodiac havuz temizleme robotları, tam otomatik fonksiyonlu modeller, uzaktan kontrol edilebilen ve bütünüyle dijital kontrol sistemlerine sahip olan modeller biçiminde sizlere sunulur. Ürünleri ihtiyacınıza uygun olacak şekilde tercih edebilir, küçük havuzlardan çok büyük havuzlara kadar her boyutta havuzda kullanabilirsiniz. Zodiac havuz temizleme robotları; ekonomik seri modelleri ile dahi, oldukça geniş kapsamlı hizmet verebilen ürünlerdir ve kullanıcı deneyimi seviyesi bu ürün grubunda oldukça yüksektir. Düşük enerji tüketimi ve yüksek filtre kapasitesi ile mükemmel temizliğe erişmeniz de en büyük yardımınızla tanışmaya hazırsanız, hemen ürünlerimizi inceleyiniz.

Havuz Robotları Nasıl Çalışır?

Havuz robotları; geçmişte insan eli ile gerçekleştirilen, dip temizliği ve yüzeydeki kirlerin temizlenmesi uygulamasını otomatik olarak gerçekleştiren araçtır. Diğer havuz temizleme araçları ile birlikte kullanıldığında, havuzlarınızdaki suyun değişim periyodunu dramatik biçimde düşürebilmeniz mümkün olabilmektedir. Havuzların en önemli temizlik problemlerinin başında, kuşkusuz devirdaim üniteleri tarafından toplanamayan katı maddeler, zemine çöken tortular ve yüzeylerde oluşan kir ve yosundur. Her ne kadar kimyasallar kullanarak yosun oluşumu engellenebiliyor olsa da, bu ürünlerin kullanımında söz konusu olan kısıtlama nedeniyle belli oranda ortaya çıkmaları da söz konusudur. Bu durumda, havuzun mekanik olarak temizlenmesi gerekecektir. Geçmişte, bu işlemler havuzun boşaltılmasına varan ciddi uygulamalarla gerçekleşirken, günümüzde Zodiac havuz temizleme robotları gibi ürünler sayesinde buna gerek yoktur.

Zodiac havuz temizleme robotları; Havuzun içerisinde serbest biçimde dolaşarak, tüm yüzeyleri tabanlarında yer alan fırçalar yardımı ile temizlemek ve ortaya çıkan katı materyalleri toplamak üzere geliştirilmiş bir araçtır. Ürün bir elektrikli süpürge gibi çalışarak, hareket ettiği tüm zeminlerdeki katı bileşenleri toplar ve filtresinde biriktirir. Filtre kapasitesine bağlı olarak cihazın çalışma periyodunda kullanıcının tek yapması gereken, dolan filtreyi temizlemek olacaktır. Cihaz çalışırken takip etmek dahi gerekmez.

Mekanik Özellikler

Zodiac havuz temizleme robotları modellerinin hemen hepsinde, otomatik şanzımanlı 4 çeker hareket mekanizması bulunur. Paletli veya tekerlekli modelleri bulunan ürünler, alttan üste doğru sürekli emiş yaptığından, hareket ettikleri yüzeye adeta yapışır ve yanal yüzeyleri de mükemmel biçimde temizleyebilir. Cihazın dışarıya uzanan tek bağlantısı elektrik kablosu olduğundan, herhangi bir şekilde dolaşma durumu söz konusu değildir. Burada kullanılan teknoloji sayesinde, kablo sürekli üst kısımda kalır ve cihaz nereye hareketlenirse hareketlensin, cihaza dolaşma gibi bir riski yoktur. Zodiac havuz temizleme robotları, hemen her modelinde, yüksek kaliteli mekanik bileşenlere sahiptir ve uzun süre kullanılabilirler. Kompakt tasarımları ile çok az yer kaplayan ürünler, herkes tarafından kullanılabilir.

Elektronik ve Elektrik Fonksiyonlar

Yeni nesil havuz temizleme robotları olan Zodiac havuz temizleme robotları; gelişmiş elektronik özelliklere sahiptir. Havuzunuzda temizlenmeyen alan kalmamasını sağlamak için kimi modellerde uzaktan yönlendirme seçeneği de sunulmuştur. Ürünleri havuzunuzda, dairesel, dörtgen ve serbest biçimde çalıştırabilmeniz mümkündür. Bunun için sahip olduğunuz modelde bu seçenek varsa tercihinizi yapabilir ve arkanıza yaslanıp, havuzunuzun temizlenmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca cihazların hemen hepsi, filtre dolum uyarısı vermektedir. Bu sayede döngünün tamamlandığını derhal haber alır ve filtrelerinizi temizleyerek işlemi sürdürebilirsiniz.

Havuz Robotları Neden Gereklidir?

Sizlere üstün nitelikli ürünler olarak tanıttığımız Zodiac havuz temizleme robotları, çok önemli bir gerekliliği karşılamak için yardımcınız olmaktadır. Havuzlarda bulunan temizlik sistemleri, suyun filtre edilmesinde elbette etkilidir. Ancak, yukarıda da belirttiğimiz gibi; havuzlarda kullanılan sistemleri ağır partikülleri çekerek filtre edemez. Zira havuz temizlik sistemlerinde, güvenlik bakımından orta şiddette basınç söz konusudur ve bu nedenle toprak, metal ve benzeri bileşenler havuz içerisinde zeminde yoğunlaşır. Dip temizliği yapılmaması durumunda, bu partiküller kısa zamanda oldukça kötü bir görüntüye neden olur ki, bu zaten bir bakteri riskini de beraberinde getirecektir. Bu işlemi elle yapmak ise özellikle belli büyüklüğün üstündeki havuzlarda oldukça zordur ve ciddi zamana mal olur. Kaldı ki, havuz temizleme robotları tarafından gerçekleştirilecek bir temizlik uygulaması sonucuna, insan eli ile ulaşmak neredeyse imkansızdır.

Sonuç olarak havuzlarınızda, Zodiac havuz temizleme robotları gibi araçları kullanmanız bir zorunluluk olarak tanımlanabilir. Ürünlerin sahte ve kalitesi örneklerini satın almak yerine, sitemizde satışı yapılmakta olan ürünlerden tercihte bulunarak, uzun süre hizmet verecek araçlara sahip olabilmektesiniz. Havuzunuzun sürekli temiz ve güvenli kalması için, siz de Zodiac havuz temizleme robotları modellerinden birini hemen satın alın. Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları sitemizde sizleri bekliyor.

Havuz robotları, havuz temizleme robotu, havuz robotu fiyatları, havuz temizlik robotu, havuz robot süpürge, havuz temizleme robotu fiyatı, havuz dip temizleme robotu, havuz süpürge robotu için alanında uzman olan Bodrum Deva Havuz firmamızı veya e-havuzmarket.com websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

"Havuz Robotları"

Siz Rahatınıza bakın O işini yapsın!

×