Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Deva Havuz
24 Yıllık Tecrübemiz ile Sizlerle Birlikteyiz...!
Hizmetlerimiz
Bodrum Havuz Siz Değerli Müşterilerimize Sorunsuz Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Havuz Malzemelerinde İlk Tercih: E-havuzmarket.com

Havuz yapımında ve havuz bakımında gerekli temel ihtiyaçlar karşılanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus marka güvenirliğidir. 1995 yılından bugüne değin, havuz malzemeleri ve kimyasalları konusunda sektörün öncü markası E-havuzmarket, birinci sınıf ürün kalitesi ve üst düzey hizmet anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Deva Havuz markası olarak kurulan ve 2015 yılında 2. şubesiyle Bodrum merkezli olarak hizmet veren, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden E-havuzmarket markasının çalışma ilkeleri; ürün kalitesinde vizyon sahibi, hizmet kalitesinde misyon sahibi olmayı hedeflemektedir.

Bu ilkeler kapsamında havuz sistemlerinin ihtiyaç duyduğu bakım ve koruma teçhizatlarından, kurulum ekipmanlarına; koruyucu ve arındırıcı kimyasallardan, temizleme robotlarına varana kadar sayısız ürün çeşidiyle birinci sınıf hizmet vermek E-havuzmarket markasının öncelikli politikasıdır.

E-havuzmarket.com; spesifik olarak havuz bakım, kurulum ve kimyasal ürünlerine yoğunlaşmış, ürün geliştirmelerini yalnızca bu sektör sınırları içinde yapan profesyonel bir markadır.

Çoklu ürün yelpazesiyle birden fazla sektöre ait yapı malzemelerinin yanına birkaç havuz malzemesi ekleyen, sonrasında da havuz malzemeleri satan işletmeler konumunda yer almaya çalışan girişimlerin aksine, E-havuzmarket platformu yalnızca havuz kurulum ve bakım ürünleri üzerine ar-ge çalışmaları yapar ve yalnızca bu kapsamdaki ürünlerin satışını hedefler.

Bu nedenle profesyonel bakımdan yalnızca bir kategoride uzmanlaşmış, kâr marjından evvel işlevsel kullanım ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir marka olmanın gereği olarak; havuz sistemleri ve kimyasallarına dair ihtiyaç duyulanlar listesinin satışında en ufak bir ürün eksiği bulunmamaktadır. En ufak yapı taşından, en önemli teknik teçhizata değin havuza dair tüm ürünleri E-havuzmarket bünyesinde bulmak mümkündür.

Havuz Aydınlatma

Havuz aydınlatma sistemlerinde kullanılan farklı teçhizatlar ve onlara uyumlu ekipmanlar satın alınırken; ürün garantisi sunan, marka değeri olan, uzun ömürlü kullanım sağlayabileceğiniz ürün yelpazesine sahip firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü havuz aydınlatmaları yalnızca görsel açıdan değil, güvenlik ve işlev bakımından da havuz sistemlerinin en mühim ihtiyaçları arasında yer almaktadır.

Havuz Lambası sistemlerinde kullanılan lamba modellerinin özellikle su kırılmalarından ve basınç etkisinden negatif etkilenmeyen, güvenlik ve kullanım bakımından opsiyonel olması son derece önem taşır.

Süs havuzlarında dekoratif aydınlatma amacıyla kullanılan led lambaları ve ışık sistemleri; havuzun mimari yapısı, hacmi ve kullanım sıklığı gibi etkenler göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Bu sebeple pek çok etkene bağlı olan seçim için sayısız alternatif bulunmaktadır. E-havuzmarket.com üzerinden süs havuzları ve yüzme havuzları için gereken uyumlu aydınlatma modellerine ve led lamba çeşitlerine kolaylıkla ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Havuz Kimyasalları

Havuz kullanımında en kritik konu kimyasal dengedir. Kullanıcı sağlığı ve havuz bakım sistemlerinin çalışma düzeni için kimyasal kullanımı zorunlu ve faydalıdır. Aksi durumlarda, suda biriken bakteri ve virüsler kullanıcı sağlığını olumsuz etkileyebildiği gibi, tortu birikmesi ve yosun oluşumu gibi kalıntılar filtreleme performansını düşürmektedir.

Dolayısıyla havuz bakım sistemlerinin düzgün çalışması ve kullanım sağlığı açısından kimyasal dengenin sağlanması son derece önemli bir kuraldır. Ancak son dönemde havuz kimyasalları satın alınırken sahte ürün satışı yüzünden, hem koruma ve hijyen işlevi bulunmayan, hem de kullanıcı sağlığını tehdit eden ürünlerle karşılaşılmaktadır.

Havuz bakımı için kimyasal almak isteyen kişilerin bu sebeple marka değeri olan, orijinal ve onaylı kimyasal satışı yapan ve ürün yelpazesi geniş firmaları tercih etmesi gerekmektedir. E-havuzmarket.com havuz klorundan, su parlatıcısına; dezenfektan ürünlerinden, pH dengeleyicilerine değin orijinal ürünlerin barındığı geniş ürün portfolyosu ile hizmetinizdedir.

Hem havuz sistemlerinin, hem de kullanıcı sağlığının koruma altına alınması adına; bilhassa kimyasal ürünlerde profesyonel yaklaşım ilkesiyle hareket eden E-havuzmarket.com ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Havuz Robotları (Dolphin ve Zodiac Havuz Robotu)

Geleneksel havuz temizleme işlemleri yeni nesil teknolojiler sayesinde giderek azalmaktadır. Çünkü havuz robotları havuz bakım ve temizliğinde uzun vadeli kazançlar sağlayan ekipmanlar arasında yer alır.

Su boşaltımı ve devridaim işlemi gerektirmeyen havuz içi temizleme robotları ve yüzey temizleyiciler sayesinde, saatler süren havuz bakım ve temizliği artık çok kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Bu sayede havuzun kullanıma açılmasını geciktiren süre ortadan kaldırılarak, özellikle ticari amaçla kullanılan havuzlarda orta – uzun vadede büyük kazanç sağlanmaktadır.

Havuz temizleme ve bakım ekipmanları markalarının birici sınıf kalite temsilcisi Dolphin havuz robotları, havuz içi temizleme özelliği ile herhangi bir ters doldurma işlemi veya su boşaltımı gerektirmemektedir. Bu sayede havuz içi tortu ve kalıntıları kolayca temizleyebileceğiniz Dolphin havuz robotu ile bakım işlemleriniz hem sorunsuz gerçekleşmekte, hem de zaman tasarrufu yönünden avantajlı kullanım sağlanmaktadır.

Zodiac havuz robotları yeni nesil havuz bakım ve temizlik ekipmanları arasında yer alan son teknoloji ürünlerdir. Özel haznesinde hapsettiği kalıntı ve katı maddelerin filtreleme sistemlerine gitmesini önleyerek genel bakım sürelerini uzatan Zodiac robotları, hem işlevsel hem de uygun fiyatlı ürünlerdir. Aynı zamanda vakumlama başlıklarıyla havuz yüzeylerinde detaylı temizlik yapabileceğiniz bu ürünleri, E-havuzmarket.com üzerinden avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Tuzlu Havuz Sistemleri

Tuzlu havuzların, standart havuz kullanımına oranla sağladığı en büyük avantajlardan biri hijyen ve uyumdur. Standart havuz klorlamasıyla yaşanan kullanıcı şikâyetleri, tuzlu havuzlarda yaşanmadığından, artık pek çok işletme de dâhil olmak üzere kullanıcılar tuzlu havuz kurulumunu tercih etmektedirler.

Tuzlu havuz sistemleri sahip olduğu doğal özellikler sayesinde hem sağlıklı kullanıma hizmet etme konusunda, hem de kimyasal yatırımda sağladığı ekonomik olanaklar konusunda muadillerine oranla daha avantajlıdır. Bu sebeple ticari amaçla havuz kurulumu düşünen işletmelerin tuzlu havuz sistemleri tercihi yapması uzun vadeli kazançlar sağlayacaktır.

Tuz klor jeneratör çeşitleri, olimpik havuz tuz klor takip sistemleri, klor üretim hücre araçları ve bağlı ekipmanları dâhil olmak üzere tuzlu havuz sistemlerine dair aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlandırma seçenekleri ile E-havuzmarket.com adresinde bulabilirsiniz.

Havuz Ekipmanları

Kullanım amaçlarına göre farklı kategorilere ayrılan havuzların ihtiyaç duydukları malzeme ve ekipmanlar da farklılık göstermektedir. Bu sebeple havuz ekipmanları satın almak için, havuz çeşitlerinin ihtiyaç duyduğu özelliklere uygun ürün çeşitliliği sunabilen firmalar alışverişinizi kolaylaştıracaktır.

E-havuzmarket.com her tür havuz kullanımı ve her hacimdeki havuz modelleri dahil olmak üzere ekipman ürünlerinde sayısız seçenek sunan bir ürün yelpazesine sahiptir. Ev tipi kullanıma hizmet eden havuzlardan, olimpik yüzme havuzlarına değin; havuz vana boru fittings, havuz besi nozulları, havuz yapım seti ve havuz güvenlik ekipmanları gibi ihtiyaçları opsiyonel şekilde temin etme imkânı sunmaktadır.

Havuz Pompaları

Havuz bakım ve koruma işlemlerinin pek çok safhası ve özelliği bulunmakla birlikte, bazı gereçler bu işlemlerin gerçekleşmesi bakımından hayati önem taşımaktadır. Hem rölanti bakım sistemlerinin, hem de manuel ve otomatik dezenfekte işlemlerinin kusursuz gerçekleşmesi için; havuz tipi ve kullanım amacı fark etmeksizin ihtiyaç duyulan ürünler havuz pompalarıdır.

E-havuzmarket aracılığıyla her tip ve kullanıma uygun şekilde temin edebileceğiniz havuz pompalarının bakım ve koruma işlemlerindeki işlevi şu şekildedir:

  • Dezenfekte işlemlerinde ihtiyaç duyulan devridaim etkisi, havuz pompaları tarafından yapılır.
  • Suya eklenen kimyasal maddelerin eşit dağılımı ve çözünme işlemi için gerekli hareketi havuz pompaları sağlamaktadır.
  • Suyu emen pompalar; sudaki uçar haşereleri, tortu ve kalıntıları ayırarak suyu arındırır.
  • Filtreleme sistemlerinin suyu temizleyebilmesi için havuz suyunu filtrelere itme işlemi havuz pompaları sayesinde gerçekleştirilir.
  • Ayrıca pompaların ana işlevlerinden biri olan filtrasyon etkisine ek olarak, sağladıkları hareketlilik yosun oluşumunu geciktirir.
×