Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Astral Havuz Pompaları

Astral Havuz Pompaları Ne İşe Yarar?

Astral havuz pompalarının kullanım amacı, her daim temiz ve berrak gördüğümüz havuzların içerisinde birçok mineral barındırmasıdır. Bu mineraller havuz temizliğinin doğru yapıldığı zaman insan vücuduna faydası olabilir. Kaliteli havuz dediğimiz şey, bir havuz suyunun sağlıklı ve canlı görünmesi ile oluşur. Bunun sağlamak için birçok etken bulunuyor. Astral havuz pompaları, havuz suyunu hareketlendirecek özelliğe sahiptir. Bu hareketlendirme sayesinde havuz suyunun boşaltımı, devir daimi ve çıkış gücü sağlanır. Pompalardan basınçlandırılan su filtrelere, ısıtıcıya ve diğer aksamlara iletilir. Bu sayede canlı su görünümü kazanır. Paslanmak çelikten üretilen dayanıklı astral havuz pompaları, işletmeniz için en uygun modellerimiz arasınadır. Değişken hızlarda çalışabilen son model pompalar, düşük kapasiteye veya yüksek kapasiteye ayarlanabiliyor. Böylelikle elektrik tasarrufu sağlayarak maliyetlerde düşüş gerçekleştirebiliyor. Siz de müşterilerinize değer veriyorsanız en kaliteli astral havuz sirkülasyon pompalarından sipariş verebilirsiniz.

Astral Havuz Pompaları Nasıl Kullanılmalıdır?

Havuz suyunun düzenli olarak devir daim olarak değişmesi için, en önemli unsur astral havuz pompalarının, susuz olarak çalışmamalıdır. Havuz pompaları, çeşitli biçimlerde su vermelerinden, yol konumları değiştirilirken havuz pompası kapatılmamalıdır. Kapatılmadan çalıştırılırsa, basınç sıkışması olabilir. Havuz devirdaim motorunun  ısınma durumlarına karşı, havuz motorunu havalandırması iyi olan bir yerde, bulundurularak ısınması engellenmiş olur. 

Astral havuz pompası çalıştığında filtresinin içinde, hava boşluğu kalmamalıdır. Havuz için filtreleme ve havuz suyunu arıtılması görevini yapan havuz pompalarının, montajını ve kurulumunu yaparak müşterilerimize teslim ediyoruz. Havuz pompalarının bakımları, düzenli olarak yapılmalıdır.

Müşterilerinizin eğlencesini iki katına çıkarmak için astral havuz pompaları tam size göre. İsterseniz kişisel eviniz içinde kullanarak, yıl sonu faturalarınız dan büyük oranda kar edebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden yapılmasından dolayı bulunduğu her yerde aşındırıcı etkilere karşı koyabilir. Kolay kullanımı ve esnek kurulumu sayesinde her havuz tipi için uygun olmaktadır. Hatta çok gereklidir. Astral Gemaş havuz pompaları, kum filtrelerle oldukça uyumlu çalışabilir. Her anlamda kullanılması büyük avantaj olmakta ve belirlenen fiyatın hakkın vermektedir. Yerli imalat olan bu ürünler, uygun fiyatı ile işletmeleri sevindirmektedir. Havuz sektörüne yeni giriyorsanız, işe kaliteli şekilde başlamak için tercihinizi doğru yapmalısınız. Firmamızı arayarak gemaş astral havuz pompalarının kurulumu için yerinde inceleme isteyebilirsiniz. Böylelikle biz kurulum yaparken size arkanıza yaslanmak kalır. Havuz motor fiyatları, havuz pompası fiyatları, süs havuzu pompası, astral havuz pompası, 1 hp havuz motoru fiyatları, havuz su pompası, havuz motorları fiyatları, filtreler, temizlik malzemeleri ve daha birçok havuz ekipmanları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

Astral Havuz Pompaları
Her daim temiz ve berrak gördüğümüz havuzlar içerisinde birçok mineral barındırırlar.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız

×