Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Mekanik Tesisat projesi yapılırken, tesisat mühendisi, kendi görüş ve düşüncelerine göre önce, öneri raporunu sunar. Havuz Mekanik Tesisat projesinde, yapım tekniklerine uygun olmayan isteklere uygun çözümler bulur.

Havuz Mekanik Tesisatı

Mühendislik alanını ilgilendiren önemli bir konudur Havuz Mekanik Tesisatı. Havuz Mekanik Tesisatı mühendisi öneri raporunda,  yeni yapılacak bir havuzun, mekanik tesisat projesinin başında, yapılacak havuzun amacını, açık havuz mu, kapalı havuz mu olacağını, havuzun günde kaç kişi tarafından kullanılacağını bilmek ister.

Havuz Mekanik Tesisat

Havuz Mekanik Tesisatı mühendisi, havuzun mimari projesinden, havuz çevresiyle ilgili ileriye yönelik bilgileri edinir.  Mimar ve havuz sahibinin düşünceleri sonunda, birlikte verilen kararlara göre, en iyi çözümlerle ve yöntemlerle Havuz Mekanik Tesisatı projesi yapılır. Proje mühendisi, insan sağlığı, insan güvenliği, havuzun sorunsuz çalışması gibi kriterleri de göz önünde bulundurur.

Neden Biz?

24 Yıllık Deneyim

Konularında Uzman Kadromuz birlikte 24 Yıllık Deneyim ve Tecrübemiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Kesintisiz Hizmet Veriyoruz!

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm havuz sektöründeki müşterilerimiz için yüksek kalitede ürünler imal ediyoruz.

Güçlü Kadromuz

Başarılı bir sistem için en kritik aşama doğru ekipmanı seçmektir. Doğru ürün seçimi titiz bir mühendislik ön çalışması, uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

×