Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Kenar Izgarası
Estetik görünüme sahip havuz kenar ızgaraları bir çok havuz modellerinde tercih edilen bir üründür.

Havuz Savak Kanal Izgarası

Havuz Kenar Izgaraları

Havuz Kenar Izgaraları

Havuz Kenar Izgaraları, konut havuzların, site havuzlarının ve turistik tesislerin havuzlarının önemli aksamlarından biridir. Modern havuzların donanımları, belli standartlara tabidir ve havuz ekipmanları, dünya çapında standart ölçülere göre imal edilirler. Havuz Kenar Izgaraları için, ölçü standartları aynı kalmak şartıyla, kalite standartları da vardır.

Havuz Kenar Izgarası Nedir??

Havuz kenar ızgaraları, havuz yüzeyinden süzülen suyun, su oluk kanallarına ve havuz savak kanallarıyla da, havuz denge deposuna ulaşmasını sağlar. Havuzdan süzülen suyun çevreye yayılmasına engel olur, havuz yüzeyinde biriken yaprak gibi çevresel etkenlerin, havuzdan temizlenmesini kolaylaştırır. Havuz kenar ızgaraları, sürekli üzerine basılması ve diğer çevresel etkenlerden dolayı kırılabilir ve değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden havuz sahiplerinin, kalite standartlarına sahip havuz kanal ızgaraları satın almalarını tavsiye ederiz.

Bu ürünleri uzun süreli kullanabilmek için, kaliteli ürünlerin alınması gerekir. Havuz kullanım yoğunluğuna göre, kaliteli, kaymazlık özelliğine sahip ve kalın ızgaralar tercih edilmelidir. Havuz kenar ızgaraları, plastikten imal edilen ürünlerdir ve üzerine yapılacak baskı durumları göz önüne alınarak, dayanıklı kenar ızgaraları satın alınmalıdır.

Havuz kanalı kenar ızgara fiyatları

Havuz Kenar Izgaraları

Havuz su hacmi ve kullanım alanı küçük havuzlar için, daha ekonomik havuz kenar ızgaraları çeşitlerinden satın alınabilir.  Havuz Kenar Izgaraları geçmeli ürünlerdir, kırılan ızgaralar kolayca monte edilirler. Havuz Kenar Izgaralarının kırılan parçalarını değiştirmek için, yenisini satın alırken, havuz kenar ızgarasının modelini ve çeşidini bilmeniz, ürünü satın almak için yeterli bilgidir.

Havuz Kenar Izgaraları Çeşitleri Nelerdir?

Havuz kenar ızgaraları, genişliği, en-boy ve kalınlık kriterlerine göre, çeşitlilik gösterirler.

  • 14.5 cm tek geçmeli havuz kenar ızgaraları
  • 19.5 cm tek geçmeli havuz kenar ızgaraları
  • 24.5 cm çift geçmeli havuz kenar ızgaraları
  • 24.5 cm çift geçmeli extra havuz kenar ızgaraları
  • 29.5 cm tek geçmeli havuz kenar ızgaraları
  • 29.5 cm çift geçmeli havuz kenar ızgaraları
  • Savak ızgara köşe parçaları

Bodrum Deva Havuz firmamız, kalite standartlarına sahip olan havuz kenar ızgaralarının satışını yapmaktadır. Havuz kenar ızgaralarınızın kırılmaları durumunda, e-havuzmarket.com sitemizden online olarak satın alabilirsiniz.

Havuz kenar ızgaraları, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden en önemlisi, kaymazlık özelliğidir. Havuz kenar ızgaralarının kaymazlık özelliği sayesinde, yaralanmalara sebep olabilecek kazaların önüne geçilmiş olunur.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız

×