Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Merdivenleri

Havuz Merdivenlerinin Önemi

Havuz Merdivenleri; havuzlara kolayca girmek ve çıkmak için kullanılan birimlerdir. Engelli insanlar ve havuza atlamadan girmek isteyenler havuz merdivenlerini kullanırlar. Havuz merdivenleri; ticari havuz işletmecilerinin, göz önünde bulundurması gereken yasal sorumlulukları arasındadır.  Yasal mevzuatlara göre, ticari havuzlarda bulunması gereken havuz merdivenleri çeşitlerini havuzlara yaptırmak zorunluluktur.  304 paslanmaz türü havuz merdivenleri bu açıdan en uygunudur. Tuz klor jenaratörleri yer alan havuzlarda ise 306 paslanmaz türü havuz merdivenlerini müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Havuz Merdivenleri Ölçüleri

Havuzlarda kullanılan merdivenler, yoğun olarak 304 paslanmaz türü metalden üretilmektedir. Tuzlu havuz sistemlerinin olduğu havuzlarda ise, 306 paslanmaz tür havuz merdivenlerinin kullanılması daha uygun olur.

140 cm derinliğe sahip havuzlara, 4 basamaklı havuz merdivenlerini tavsiye ederiz.

Havuz merdiven modellerinde ise muro tipi U merdiven

Havuz Merdivenleri

Standart merdiven

Havuz Merdivenleri

Havuza inişi çıkışı kolay Eğimli merdiven modeli

Havuz Merdivenleri

Havuzlar İçin Özel Çözümler

Size sunacağımız 304-306 paslanmaz havuz merdivenleri, kaliteli materyal ve işçilik koşulları ile üretilir. Ürünler paslanmaz çelik olup, uzun yıllar ilk günkü formunu korur. Havuz merdiveni tercihi yaparken, su dışında kullanılan materyalleri tercih etmemeniz gerekir. Korkuluk üretici firmalar tarafından üretilen ve eğimli havuz merdiven modelleri ile aynı görsele sahip olan ürünleri, şu içinde kullanılmak üzere üretilen ürünlerle aynı niteliklere sahip olamaz. Gerek metal kalınlığı, gerek kullanılan metalin özellikleri, gerekse imalatta kullanılan teknik 304 paslanmaz havuz merdivenleri söz konusu olduğundan oldukça farklı bir boyut söz konusu olacaktır. Standart kullanım için üretilecek ürünler, hiçbir şekilde bu ürünlerle kıyaslanamazlar. Yani sizlere sunduğumuz havuz merdivenleri, havuzunuz için özel üretilen ürünlerdir ve ihtiyacınızı tam olarak karşılar.

Özel Üretim Havuz Merdivenleri

304 ve 316 paslanmaz krom havuz merdivenleri sizin havuzunuzun özelliklerine uygun biçimde üretilir. Derinliğine bağlı olarak farklı basamak genişliğine sahip ve değişen basamak sayılarında eğimli havuz merdiven modelleri sipariş edebilirsiniz. Özellikle kademeli derinleşme özelliği ve yapım esnasında basamak kullanılmadan inşa edilen havuzlar için eğimli havuz merdivenleri bir zorunluluktur. Havuzunun boyutuna göre birkaç noktada bu ürünleri kullanmanız gerektiği durumlar ise mevcutta böyle bir seçenek var olsa dahi, ek merdivenler kullanabilirsiniz eğimli havuz merdiven modellerinde ise havuza iniş ve çıkışlar basit ve kolaydır aynı zamanda parçalı havuz merdiven modellerinde bulunmakta havuz merdivenlerin montajı 2 ad beton içine konulan ankaraj ile yapılmaktadır basit ve kolaydır  ihtiyacız olan modeli belirleme hususunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Son derece şık tasarıma sahip eğimli havuz merdivenlerini sitemizden kolayca satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi incelediğinizde her ürün için hazırlanmış teknik görsellere ve detaylı özelliklere ulaşacaksınız. Tercih edeceğiniz ürünü sipariş ederken, bize havuz derinliğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Yalnız burada unutulmaması gereken bir husus vardır. 304 paslanmaz havuz merdivenleri, yüzeyden tabana kadar uzanan merdivenlerdir. Bu nedenle, havuz derinliğine uygun basamak sayısını tercih etmeniz eğimin elverişliliği bakımından faydalı olacaktır. Satın alma esnasında emin olmadığınız hususlarda bizimle iletişime geçerek, doğru ürünü sipariş verdiğinizden emin olmalısınız. Zira özel olarak üretilen merdivenler sizin belirleyeceğiniz parametrelere göre üretilir ve iptal durumu söz konusu değildir.

Modern ve Kullanışlı Havuzlara Sahip Olun

Pek çok kullanıcı, havuzların giriş ve çıkışlarındaki araçlardan şikayetçidir. Koşulsuz herkesin havuzunuzu keyifle kullanabilmesi için herkese uygun giriş ve çıkış tesisatları kurmanız gerekir ki, sizin için üretimini yaptığımız eğimli havuz merdiven modelleri, tam olarak bu amaca hizmet eder. Uygun eğimde, kaymaz basamaklara sahip, paslanmaya karşı yüksek mukavemete sahip, sağlam ve şık 304 paslanmaz havuz merdivenleri ürünlerini sizlere sunarak, havuzunun memnuniyetle kullanılmasına yardımcı oluyoruz. Tüm üstün özelliklerine karşın, son derece uygun maliyetlerle sizlere sunulan ürünlerimiz, en kısa sürede imal edilerek size ulaştırılıyor. Sitemizden, kredi kartınızla taksitli veya tek çekim alışveriş yapabiliyorsunuz. Banka kartı, banka havalesi veya EFT gibi yöntemleri kullanarak da alışveriş yapabilmeniz elbette mümkündür. Bunun yanında pek çok üründe ücretsiz kargo avantajı sunuyoruz ki, size ürünlerimizi sunduğumuz avantajlı fiyatlarla bu fırsatlar bir araya geldiğinde misli ile karlı çıkıyorsunuz. Şimdi ürünlerimizi inceleyip, hemen sipariş verebilirsiniz. Sizin için en iyi hizmeti verecek ve ürünlere belirttiğimiz standartlarda sahip olmanızı en kısa sürede sağlıyor olacağız.

Havuz merdiven modelleri, havuz merdiveni fiyatları, havuz merdiven basamağı, krom havuz merdiveni, paslanmaz havuz merdiveni, havuz merdiveni yapımı, yüzme havuzu merdiveni, yüzme havuzu merdivenleri için bizi arayabilirsiniz.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız

×