Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Filtreleri
Firmamızın yüzde yüz yerli imalatı olan havuz filtreleri, yaz kış havuza girebilmeyi sağlayan özel araçlardır.

Havuz Filtreleri Nedir?

Havuz filtreleri, her mevsim havuzun temiz kalmasını sağlayan, havuz bileşenidir. Yasal kriter olan Havuz yönetmeliğine göre de, kullanımı mecburi olan havuz filtreleri, çevresel etkenlerden dolayı havuzda biriken yaprak, kıl, kum, küçük taş vb. maddeleri filtreleme yoluyla temizleyen bileşendir.

Havuzu kullananlar ve işletme havuzlarının müşterileri için havuz temizliği önemli bir konudur ve havuz filtreleri bu havuz temizleme görevi yaparlar. Havuz filtreleri, çıplak gözle görünmeyen kirleri ve mikro organizmaları da temizleyerek, gönül rahatlığıyla havuz kullanımı sunarlar. Havuz filtreleri insan sağlığı açısından son derece yararlıdır, çünkü havuzu kullanan insanların ve özellikle çocukların yüzerken su yutma durumları olabilmektedir. Siz de ihtiyacınıza uygun olanı sipariş vermek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Havuz Filtreleri

Havuz Filtrelerinin Yararları

Havuz devirdaim motoru, havuzdaki suyu çekerken, aynı zamanda suyu Havuz filtrelerinden geçirir ve tekrar suyu havuza verir. Böylece havuz filtrelerinden geçen su, her türlü görünen veya görünmeyen kirlerden temizlenmiş olur, havuz suyunun daha berrak ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Havuz filtrelerinden genellikle, kum filtre tecih edilmektedir. Havuz filtrelerinin belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir, kum filtrelerinin çalışmaması durumlarının sebebi oluşan topaklaşma ve taşlaşmalardır.

Ters yıkama yapılarak Havuz filtrelerinde oluşan tıkanma sorunu çözülebilir. Ters yıkama, basınçlı su ile alttan filtreye suyun pompalanması ile yapılır. Böylece tıkanan hava filtreleri su basıncıyla temizlenir. Ters yıkama yöntemi uygulandığı zaman, mevcut havuz suyu azalır ve azalan suyun doldurulması gerekir.

Havuz Filtreleri Fiyatları

Sağlıklı ve ortama uygun bir havuz için uygun fiyata havuz filtrelerini satın almak için doğru yerdesiniz. Havuzları yaz ve kış aylarında güven içinde yüzücülere açmak için gerekenleri yaparak hem kişisel eviniz hem de işletmeniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Havuzda bulunan ve kötü bir görüntü oluşturduğu gibi mide bulandıran böcekler ve kıl görüntülerinden kurtulmak artık çok kolay. Son teknolojinin ürünleri olan havuz filtreleri, her türlü inatçı pisliği kolaylıkla filtreden geçirebilir. Oldukça dayanıklı olan bu ürünler, düzenli bakım yaptırıldığı takdir de uzun yıllar gidebilir. Havuzun büyüklüğüne göre hesaplamalar yapılıp, en verimli şekilde çalışması için bize ulaşabilirsiniz. Havuz filtreleri sayesinde doğanın içinde daha canlı bir havuza kavuşmak sizin elinizde.

Havuz filtre sistemi, havuz filtre fiyatları, yüzme havuzu filtre sistemi fiyatları, havuz filtre sistemi fiyatları, havuz motor filtresi, havuz temizleme filtresi, havuz pompa filtresi, havuz su filtresi için bizi arayabilir ve ürünlerinizi en uygun koşullarda satın alabilirsiniz.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız

×