Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Test Malzemeleri
Havuz sektörü, eğlenceli bir aktivite olduğu kadar dikkat edilmesi gereken önemli unsurları içerir.

Havuz Temizlik Ekipmanları


Havuz Test Malzemeleri Nedir?

Havuz sektörü, eğlenceli bir aktivite olduğu kadar dikkat edilmesi gereken önemli unsurları içerir. İster işletmeniz olsun ister kişisel eviniz olsun kaliteli ve berrak bir havuz için yapmanız gerekenler vardır. Sağlıklı ve temiz bir havuzun temeli olan havuz test malzemeleri sizin ve aileniz için kullanılması gereken araçlardandır. Havuz suyundaki değerli ölçebilen bu malzemeler, düzenli kontrol için kullanılmaktadır.

Uzun kullanımlara imkân veren havuz test malzemeleri, tek seferlik satın alımdan sonra tekrar tekrar kullanılabilir. Su kalitesini görsel olarak sizlere gösteren bu araçlar, ufak olduğu kadar oldukça beceriklidir. El ile ölçümün en kolay yollarından olan ürünlerimizle yaz mevsimi gelmeden insanlara en güzel havuz zevkini yaşatabilirsiniz. Havuzun klor seviyesini ve pH değerini en doğru şekilde gösteren havuz test kitlerini web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Havuz Test Malzemelerinin Avantajları

İyi bir pH değeri ve berrak bir görünüm havuz test malzemelerinin en önemli avantajlarındandır. Kolaylıkla uygulayabileceğiniz malzemeler hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Gereken tüpleri havuz suyu ile tablet ekleyip,  karıştırarak mevcut renklerle karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle dıştan güzel gözüken havuzun görünmeyen değerlerini öğrenerek, sağlık açısından uygun bir havuz suyunu hazır edebilirsiniz. Havuz test malzemeleri, serbest, bağlı ve toplam klor değerlerini ölçerek uygun seviyeye getirmeniz gerektiğini gösterir. Aynı uygulamayı pH testi içinde yaparak gereken değerleri elde edebilirsiniz.

Eksik değerlerle karşılaşıldığında web sitemizde bulunan havuz kimyasallarını satın alıp kullanarak, havuz suyunu eski görünümüne kazandırabilirsiniz. İdeal aralıkları havuz test kiti içinde görebilir ve doğru uygulamaları yaptıktan sonra tekrar test edebilirsiniz. Havuz sektöründe bu uygulamalar bir ihtiyaç değil, zorunluluk olduğu için insan sağlığına ne kadar önem verirseniz, bir o kadar kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Tablet ve sıvı halde bulunan havuz test malzemelerinden ihtiyacınıza uygun olanı alabilirsiniz. Kısa sürede sonuçları alabileceğiniz uygulamalar sayesinde gereksinimlerinizi hızlıca karşılayabilirsiniz. Böylelikle zaman ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Havuz Test Malzemelerinin Fiyatları

Havuz test malzemeleri, verdiği doğru sonuçlar ve uygun fiyatları ile her işletmenin aradığı araçlardandır. Test çubuklarının kesin ölçüm veren performansı sayesinde vereceğiniz ücrete kesinlikle değecektir. Dijital teknolojiler gibi doğruluğu şaşmayan havuz test kitleri, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacaktır. Satın aldığınız zaman güneş altında bekletmekten kaçınmalısınız. Kullandığınız test kitini uygulama sonunda suyla temizleyerek, zehirlenmelere karşı korunabilirsiniz.

Koruyucu eldivenler kullanarak deriye temas haline uzman bir doktora başvurmalısınız. Kimyasal ve mikrobiyel tahlillerde oldukça başarılı olan havuz test malzemeleri, firmamızın garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Uzaktan bakıldığında bile masmavi ve berrak bir havuz için yapmanız gereken çok basit. İster bizi arayabilir ister web sitemizden sipariş verebilirsiniz. 7/24 müşteri desteğimiz sürmekte ve sizlerin yanınızda olmaktayız.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız

×