Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

TUZLU HAVUZ SİSTEMLERİ
Firmamızın otomatik sistemleri sayesinde sudaki tuz seviyesini sürekli kontrol ederek, istenilen...

Tuz Klor sistemleri ülkemizde tercih edilmektedir, çünkü ülkemizdeki birçok havuz tatlı sudan oluşmaktadır. Yurtdışında gelişen tuzlu havuz sistemleri artık ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Daha sağlıklı olan bu sistem, yüzücülerin cilt sağlığına da iyi gelmektedir. Havuz sektöründe insana ve çevreye verilen önem giderek arttığı için artık doğal tuzlu havuz sistemleri de seçenekler arasında yerini almaya başlamıştır. Bu sistemlerden önce havuzların mikroplardan arındırılması havuz kimyasalları ile gerçekleşmekteydi.

Tuzlu Havuz Sistemleri Nedir?

Ancak bu sayede bulaşıcı hastalıklardan ve mikroorganizmalardan korunuyordu. Fakat insanda bulunan bu madde tuzlu havuz sistemleri ile birleşince her açıdan daha ekonomik ve yararlı bir hale dönüşmeye başladı. Arttık klor için ekstra para vermek yerine onu havuzda üreterek, daha maliyetli bir seçim yapabilirsiniz. Firmamızın otomatik sistemleri sayesinde sudaki tuz seviyesini sürekli kontrol ederek, istenilen seviyeye getirebilirsiniz. Buradaki tuz, insanda bulunan değerlerle neredeyse yakındır. Tuzlu havuz sistemleri bu sayede insan gözüne bile zarar vermeden tatlı su gibi yüzme keyfi yaşatır.

bodrum-tuzlu-su-ekolojik-havuz-sistemleri

Tuzlu Havuz Sistemlerinin Avantajları

Tuzlu havuz sistemleri kullanışlığı olduğu kadar basit ve ekonomiktir. Alt ve üst sınırlarını belirlemenizde kontrol sağlayarak, havuzunuzdaki tuz miktarını ayarlayabilirsiniz. Diğer sistemlerle tamamen uyumlu çalışarak, makine dairesindeki mekanizmalar asla zarar vermez. Tuzlu havuz sistemleri sayesinde bakterilerden arındırılacak olan havuzunuz aynı zamanda yosun gibi sorunlara da önlem niteliğindedir. Tek bir sistemle havuz suyunun daha berrak olmasını sağlayacağınız için size sadece arkanıza yaslanmak kalacaktır.

Yüzücülerin yüzme keyfini aksatmayacak bu sistemler, tuzun ağır kokusunu hissettirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Tuzlu havuz sistemleri tabiatın bize bir armağanı olarak birçok sektörde kullanılabiliyor. Her havuz tipine kolaylıkla kurularak, zahmetsiz kullanım sağlar. Dayanıklı malzemelerden yapılmasından dolayı, uzun yıllar kullanım garantisi veren ürünlerimiz, düzenli bakımla daha stabil çalışacaktır. İşletme masraflarınızı yarı yarıya düşürecek olan tuzlu havuz sistemleri, firmamızın 7/24 desteğiyle kurulumu sağlanabilir.

Tuzlu Havuz Sistemlerinin Fiyatları

Bs pool Tuzlu havuz sistemleri, kısa vadede maliyeti düşüreceği havuzunuz için diğer mekanizmaları satın almanızda fayda sağlayacaktır. Diğer kimyasalların kullanımını azaltmanızı sağlayacağı için müşterileriniz için daha doğal bir ortam yaratabileceksiniz. Tek başına da dezenfeksiyon işlemlerini yapabilmek ve ekstra bir temizlik ihtiyacına gerek duymaz.

Yüzücülerin yanlışlıkla gözlerine ve ağızlarına su bile kaçsa herhangi bir yanma ve acıya neden olmaz. Hatta yüzdükten sonra daha canlı olmalarını sağlar. Ürünlerimiz tamamen temiz olarak çalışıp, herhangi bir lekeye ve bulanıklığa neden olmaz. Tuzlu havuz sistemleri, asgari bakımla maksimum performans sağlar. Her işletmenin seçenekleri arasına koymak isteyeceği bu sistemler, havuzunuzda çeşitliliği sağlayacaktır. Bu sayede müşterileriniz hangi havuz tipini seçerse seçsin en iyi hizmeti verebileceksiniz. Siz de tuzlu havuz sistemlerimizden faydalanmak ve kurulum için yerinde inceleme istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

 

"Ekolojik Havuz Sitemleri"

Farklı Fikirlere Projesyonel Çözümler

×