Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Havuz Temizlik Ekipmanları
Her işletmenin fazla zaman harcamadan temiz bir havuza sahip olması artık çok kolay!

Havuz Temizlik Ekipmanları

Havuz Temizlik Ekipmanları Nedir?

Her işletmenin fazla zaman harcamadan temiz bir havuza sahip olması artık çok kolay! Firmamızın tamamen yerli üretimleri olan havuz temizlik malzemeleri ile yaz sezonuna yaz gelmeden hazır olacaksınız. Sezona hazırlık olsun diye günlerce yapılan temizlikler geride kaldı. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak üretilen havuz temizlik Malzemeleri, zahmetsiz ve gereksiz zaman harcamadan havuz temizliğinde isteneni verecektir.

Her yüzücünün havuz seçmeden önce havuzun büyüklüğüne ve bulunduğu çevreye baktığını her işletme çok iyi bilir. Bu yüzden öncelikli hedefiniz müşterileriniz için en iyi olanı vermek olmalıdır. Havuz içi ve havuz dışı temizliğinde gereken önemi vermeniz takdir de insanların sizi seçmesi kaçınılmaz olacaktır. Havuz temizlik ekipmanlarımızın kullanışlı yapısı ve ergonomik tasarımı ile eğilip bükülmelere gerek kalmadan kolay bir temizlik sağlayabilirsiniz. Böylelikle gereken iş gücüde azalmış olacağı için çalışanlarınıza da önem vermiş olacaksınız. Siz de havuzunuza uygun havuz temizlik ürünlerini satın almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Havuz Temizlik Malzemelerinin Avantajları

Göründüğünden daha temiz bir havuz işletmek, havuz temizlik süpürgeeri sayesinde zahmetsizce gerçekleşebiliyor. Web sitemizde bulunan ekipmanlar ve aparatları ile sahip olduğunuz eksik parçaları tamamlayabilirsiniz. Süpürge hortumları, havuz kepçeleri, havuz süpürgeleri, havuz fırçaları, süpürge saplar vs. gibi birçok ekipmanı burada bulabilirsiniz. Özellikle havuz kepçeleri, güçlü ağı sayesinde el ile yapacağınız temizliklerde yaprak, kıl, tüy gibi maddeleri kolaylıkla içine alır. Havuz süpürgeleri ise kaymaz tabanı ve değiştirilebilir hortumları ile her türlü havuz tabanında rahatça kullanılabilir.

Dayanıklı plastik ve alüminyum karışımı olan havuz temizlik ekipmanları, hasret kaldığınız temizliğe sahip olmanızı sağlayacaktır. Manuel havuz dip temizliği ve duvar temizliğinin hakkını verecek ürünlerimiz, firmamızın garantisi altındadır. Günlük, saatlik hatta anlık kirlenmelerde kaliteli havuz süpürgeleri sayesinde kiri anında içine emerek, yüzücülere sorunsuz ve göz zevkini bozmayacak bir eğlence vaat eder. Havuz temizlik ekipmanları, seramik ve betonarme tabanlı havuzlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Yüzeyi aşındırma ve çizme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. En sağlam temizlik için doğru yerdesiniz.

Havuz Temizlik Malzemelerinin Fiyatları

Sağladığı kaliteli temizliğin yanında ucuz fiyatıyla yüzleri güldüren havuz temizlik malzemeleri, işletmeniz için basit ve zor işlerde kurtarıcı bir rol oynayacaktır. Ürün ve fiyat yelpazesi geniş olan web sitemiz, aradığınız ürünleri bulmanız konusunda sıkıntı yaşatmayacaktır. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek, daha özel araç gereçler hakkında bilgi alabilirsiniz. Her havuzun bir köşesinde bulunması gereken yardımcı havuz temizlik ekipmanları ile berrak ve canlı görünüme kavuşturabilirsiniz. Sadece havuz içi değil aynı zamanda yürüme alanlarında da kaymaları önlemek için kuru tutmaya yarayan araçlarımız, çeşitli yaralanmaları önleyecektir. Su taşımalarıyla kenarlarında birikecek fazla suyu almak, havuz temizlik ekipmanlarının kolay kullanımı ile gerçekleşebilir.

"Farklı Fikirlere Farklı Çözümler Sunuyoruz."

Bodrum Havuz, Kalitemiz Farkımız

×