Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Zodiac Havuz Robotu

Zodiac Havuz Robotu yenilikçi otomatik havuz temizleyicileri ve havuz ekipmanları üreticisi olan Zodiac Pool Systems LLC, 2019 havuz sezonu için sektördeki lider kadrosuna yeni yeni modelleri  olan basınçlı yan havuz temizleyicisini tanıttı.

Kaliteli Havuz Robotu Markası: Zodiac

Zodiac, 40 yıldan fazla bir süredir, dünyanın en çok satan basınçlı tarafı havuz temizleyicisi markasıdır ve en gelişmiş temizlik teknolojilerine öncülük etmektedir. Şimdi, Quattro Sport’un tanıtımıyla zodiac, kullanıcıların şu ana kadar basınçlı bir temizleyicide bulunmayan en son özelliklerle daha derinden temiz olmalarını sağlayan 4 tekerlekli yeni bir tasarım ortaya koyuyor. Bu özellikler şunları içerir:

Aktif Fırçalama

Zeminleri, duvarları ve su hattını aktif olarak ovalayan ve ovalayan döner fırçalarla donatılmış olan —RC 4400 havuz robotu ince, sıkışmış döküntüleri gidermek için derinlere nüfuz eder.


Agresif Duvar Tırmanışı

Quattro Sport, 4WD çevikliğe sahiptir ve zeminden su hattına üstün temizlik sağlamak için eşsiz tırmanma sağlar.

Çift Aşamalı Filtrasyon

Yaprak ve meşe palamudu itibaren kum ve alüvyon için, çift kademeli filtreleme sistemi büyük enkaz hem toplar ve ince partikülleri.

Büyük Kolay-Temiz Enkaz Teneke Kutu

Quattro Sport, geleneksel filtre torbasını büyük kapasiteli, kolay temizlenebilen bir çöp tenekesi kutusuyla ve şeffaf pencereyle değiştirir – kullanıcıların, teneke kutu dolu olduğunda görmelerini sağlar, böylece kutuyu kolayca temizleyebilir, sallayabilir ve püskürtebilirler.

Çok Yönlü Navigasyon

Bir kuruş açmak için tasarlanan yenilikçi navigasyon teknolojisi, tüm havuz için hızlı, verimli ve eksiksiz temizlik kapsamı sağlar.

Zodiac basınç tarafı temizleyicileri vakum güçleri ve meşe palamudu ve yaprakları gibi büyük döküntüleri toplayabilme kabiliyetleri ile bilinir – Quattro Sport istisna değildir. Diğer popüler ZODİAC temizleyicilerde bulunan bir destek pompası ve benzer üçlü venturi jet tasarımıyla güçlendirilmiş Quattro Sport, Polaris basınçlı temizleyicilerin en büyük atık alımını içeriyor – enkazı kolaylıkla yok eden üstün vakum gücü sağlıyor.

“Baskı tarafı temizleyici müşterilerimiz, alıştıkları büyük molozu süpürmeye devam ederken, havuzun zeminlerinden, duvarlarından ve su yollarından ince, sıkışmış döküntülerden kurtulma yeteneğini istiyor” dedi. pazarlama. “Müşterilerimizi dinleyerek, ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak yeni ürünler geliştirebiliyoruz ve Quattro Sport da bunu yapıyor. Aslında, piyasada bulunan en gelişmiş ve yetenekli baskı tarafı temizleyici olarak kalabalıktan uzak duruyor. ”

Yüzülebilir havuzların söz konusu olabilmesi adına mutlaka temizliğe önem verilmesi icap ediyor. temizlikle ilgili ne kadar hassas davranılırsa havuzda yüzme keyfi de o kadar iyi olabilir. bunun için geliştirilen birtakım malzeme ve robot araçları var. Havuz temizliği açısından piyasanın en iyi ve modern robotları arasında Zodyak markasının havuz robotları yer alıyor. bu modellerin yüksek emiş gücü ve filtreleme özelliği sayesinde havuz temizliğinde sağlanılan verimlilik de artabiliyor. Havuzunuz için seçeceğiniz robot modelini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.
Zodyak tipi robotlar

Zodiac Havuz Robotu Fiyatları

Büyük, orta veya daha küçük havuz modelleri için farklı tasarımlar ve özelliklere sahip temizleme robotları var. Lüks otellerin kocaman havuzları için daha güçlü ve farklı özellikleriyle ön plana çıkan temizlik robotların tercih edilmesi lazım. Zodyak elektrikli modeller bunlardan birisidir. Yüksek emiş güçleri sayesinde sıkça kullanılan havuzlarda yer alabilecek partiküllerin hepsinin çekebilme ve filtreleme özelliğine sahiptirler. Bu hususta en iyi performansı sunan temizlik robotları arasında yer alıyor.


Zodyak temizlik robotlarının pratik bir kullanım imkanı sunduğunu da ifade edelim. Uzaktan kontrol sistemine sahip bulunan robotları havuzun her tarafında gezdirmek daha kolay ve pratiktir. Temizlik robotlarının duvarları temizleme özelliği de bulunuyor. Tekerlekleri ve suyun kaldırma kuvvetinden yararlanan özelliği sayesinde dik havuz duvarına tırmanıyor ve temizliyor. Zemin yüzeyinde de dolaştırılarak eşsiz bir temizliğin söz konusu olmasını sağlıyor.

Robotlar güvenlidir ve susuz noktada koruma sistemi devreye girerek motorun zarar görmesini hemen engelliyor. Uzun ömürlü olan Zodyak havuz temizlik robotları sayesinde havuzla ilgili temizliğin daha kısa sürmesi mümkündür. Üstelik havuz suyunun boşaltılmasına gerek kalmadan gerekli temizliklerin yapılması sağlanıyor. Bu açıdan birbirinden değişik özellikleri bulunan havuz temizleme robotlarını ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra gönül rahatlığıyla tedarik edebilir ve kullanabilirsiniz.

Neden Havuz Robotuna İhtiyaç Var?

Havuz temizliği için robotlardan yararlanılması oldukça modern bir yöntemdir. Böylece zamandan ve masraflardan da tasarruf edilmesi mümkündür. Sıklıkla temizlenmesi lazım gelen havuzların kısa zamanda temizliğinin yapılması sağlanabilir. Süreli hijyen bir havuzun mümkün hale gelmesi için de oldukça uygun çözümdür.

×