Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Neden Zodiac Havuz Robotları?

Zodiac Havuz Robotları kullanım açısından, havuzların insan sağlığı açısından, ticari veya kişisel havuzların düzenli periyotlar halinde temizlenmesi gerekmektedir. Havuz temizliği oldukça zor ve zahmetli ve bir o kadar meşakkatli bir eylemdir.

Neden Zodiac Havuz Robotları?

E- havuz market.com sitemizde  satışı yapılan zodiac havuz robotları fiyatları baka bilir ve kampanyalı indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz havuz robotu sayesinde havuz temizliği oldukça kolay ve pratik bir hal almaktadır.

Neden Zodiac Havuz Robotları Almalısınız?

Zodiac havuz robotları, özellikle ticari amaçlı kullanılan büyük havuzların temizliğinde en çok tercih edilen havuz temizleme robotudur. Yüksek teknolojili bu robot teknik özellikleri ve güçlü yapısı ile tercih ortalamasında birinci sırada yer almaktadır.

Piyasaya yeni sunulan modeller akıllı uzaktan kontrol özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde havuz zemininde temizlenmesi en zor kısımlara yönlendirme yapılarak mükemmel bir temizlik deneyimi sağlanmaktadır. Zodiac havuz robotları temizleme esnasında yüzeylerde çizilme gibi sorunlara yol açmamaktadır. Zodiac havuz temizleme robotlarının piyasada bulunan ve en çok tercih edilen modelleri arasında;

• RC 4400 Zodiac Cyclonx Pro
• Zodiac 5500 4 WD Vortex Pro
• Zodiac RT 3200 Tornax pro
• Zodiac RT 2100 Tornax Pro
• Alpha RA 6300 IQ

• Zodiac 4400 Vortex Pro yer almaktadır. E- havuzmarket.com sitemizden bu ürünlerin siparişini oluşturmak oldukça basittir.

Zodiac Havuz Robotları Kullanımı

Neden Zodiac Havuz Robotları
Havuzun genişliği, derinliği ve şekline göre en uygun elektrikli havuz temizleme robotu tercih edilmelidir. Zodiac havuz robotları tüm havuz yüzeylerine (dikdörtgen, oval ve serbest şekil) oldukça uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Elektrikli havuz temizleme robotlarında bulunan akıllı kontrol sayesinde kablosuz internet üzerinden bağlanılarak telefon ile kontrol edilebilmektedir. Bu özellik ulaşılması güç kısımların temizliğinde kolaylık sağlayarak, havuz temizliğini uzaktan kontrol edebilme özelliği sunmaktadır.

Zodiac havuz robotlarının kullanımını kolaylaştıran bir özelliği de robotun havuzdaki hareketlerinden dolayı kablonun birbirine dolaşmasını engelleyen döner bir cihaz ile donatılmış olmasıdır.

Neden Zodiac Havuz Robotları
Zodiac havuz temizleme robotlarının en çok tercih edilme sebebi ise akıllı ve güvenilir bir sisteme sahip olmasıdır.

Bu özelliklerin bazıları ise şu şekilde sıralanabilir;

• Tüm zeminlere uygunluğu
• Ultra güçlü ve sabit siklon emiş gücü
• Akılı uzaktan kontrol sistemi (Yeni modellerde bulunmaktadır.)
• Taşıma ve havuzdan çıkarma kolaylığı (Ultra hafif)
• Filtre boşaltma bildirimi

Zodiac Havuz Temizleme Robotlarının Fiyatı

E- havuzmarket.com internet sitemizden zodiac havuz robotu fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Havuz temizleme robotlarının fiyatları teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Tüm havuz yüzeylerine uygunluğu olan zodiac havuz robotlarının her modelini e-havuzmarket.com pazarlama sitemizden, özelliklerini kontrol ederek sizin ihtiyacınıza en uygun modeli sipariş verebilirsiniz. Sistemimizde müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla taksitlendirme seçeneği de bulunmaktadır.
Herhangi bir konuda bilgi almak veya danışmak için internet sayfamızı ziyaret ederek iletişim seçeneklerinden dilediğinizi seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Havuz Temizliğinin Önemi

Havuz tercihlerinde dikkat edilen en önemli konu temizliktir. Havuzlar insan sağlığına zararlı bakteriler ve kimyasallar üretmeye oldukça elverişli ortamlardır. Bundan dolayı havuz temizliği oldukça önemli bir husustur. Özellikle halka açık ve sürekli yüzülen havuzlarda günlük, haftalık ve aylık bakım periyotlarıyla temizleme ve dezenfekte işlemleri uygulanmalıdır.

Bakımsız kalan ve temizliği düzenli bir şekilde yapılmayan havuz suyu tifo, mide enfeksiyonları, deri hastalıkları, çocuk felci, kulak ve göz enfeksiyonları gibi hastalıklara sebebiyet vermektedir.

Bakteri, patojen, kimyasal ve yosunlaşmayı önlemek için düzenli bir şekilde havuz temizliği yapılmalıdır. Havuz temizliği oldukça zahmetli ve zaman alan bir eylemdir. Günümüzde havuz temizliğini kolaylaştıracak ve zamandan kazandıracak temizleme robotları üretilmektedir. Sektörün ilk sırasında yer alan ve en çok tercih edilen ürün zodiac havuz robotlardır.

×