Merkez

0850 888 11 48

e-şube

0850 888 40 48

Hazır Havuz nedir? Avantajları nelerdir?

Hazır Havuz nedir? Avantajları nelerdir? konusuna başlamadan önce, Havuz yapımının oldukça fazla zaman alan ve hayli zor olarak görülen inşaa uygulamasıdır. Havuz için gerekli alanının açılması, havuz için su sızdırmayacak bir alan oluşturulması, daha sonra havuzun inşaasına başlanması ve havuz içinin tasarımının yapılması gibi bir çok aşama havuz yapım işleminin zor ve uzun süren bir uygulama olduğunu kabul etmeliyiz.

hazır havuz

Bu işlemleri ve süreçleri kolaylaştırmak için ise hazır havuz sistemlerini seçilebilir. Bu hazır havuz sistemleri sayesinde hızlı şekilde, kısa sürede ve ideal boyutlarda bir havuz sahibi olabilmeniz mümkündür.

Avantajları nelerdir?

Avantajları açısından diğer havuz inşaa seçeneklerine kıyasla, daha ekonomik fiyatlar ile pratik bir şekilde havuz sabibi olabilirsiniz. Hazır havuz, demonte şekilde bulunan havuzlar şeklindedir ve istenilen büyüklükte havuz ölçüsüne göre tasarlanarak havuz yerinize taşınır. Açılan uygun havuz alanında yapılan işlem sayesinde, beton atma uygulamasını beklemeden hızlı bir şekilde havuz yapımı gerçekleştirilir. Havuzda beton kuruma süreci gibi zaman alan işlemler olmadığı için, havuz kurulumu daha kolay bir şekilde yapılır.

Hazır havuz fiyatları bu özelliklerinden dolayı, diğer havuz yapım sistemlere göre daha ekonomiktir. Hızlı kurulum özelliği ve ekonomik fiyat avantajı ile yapılabilmesi sayesinde hazır havuzlar daha fazla tercih edilmektedir. Hazır havuz villa gibi alanı olan konutlarda, otel, motel ve buna benzer ticari işletmelerin bahçelerinde, ayrıca kapalı alanlarında da hazır havuz sistemleri yapılabilmektedir.

Havuz sahibi olmanın Pratik Yolu= Hazır Havuz Sistemleri

Deha Havuz olarak, hazır havuz sistemlerini yapım kolaylığı, ekonomikliği ve işlevselliği açılarını ön planda tutarak tasarlamaktayız. Standart özelliklere göre, prefabrik havuz sistemlerini düz, yuvarlak ve oval şekillerinde inşa edebilmekteyiz. Havuz derinliği altmış santimetreden, bir buçuk metreye kadar havuz yapabilmekteyiz. Hazır havuz sistemlerine dahil olan şişme havuzlar da kullanım kolaylığı açısından tavsiye ederiz. Şişme havuzlar, pratik bir şekilde, zemin üzerinde şişirilerek kullanılabilmesi kolaylık açısından etkili olmaktadır. Taşınabilir ve istenilen yerde kurulabilmeleri bu havuzların tercih edilmesini etkilemektedir. Ayrıca havuz yapım süreci ve aşamaları olmadığı için yapı izni gibi prosedürlere gerek kalmaz.

×